Rębak Model RE-100 (7,5 kW)
Wystaw opinię o produkcie
Rębak Elektryczny Model RE-100
Mobilny rębak walcowy RE-100 STANDARD wyposażony jest w silnik elektryczny indukcyjny o mocy 7,5 kW. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz gałęzi o średnicy do 8 cm. Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.
Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.
Zapytaj o produkt
Kod produktu: 2B06-642C1
Opis
Rębak Elektryczny Model RE-100
Mobilny rębak walcowy RE-100 STANDARD wyposażony jest w silnik elektryczny indukcyjny o mocy 7,5 kW. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz gałęzi o średnicy do 8 cm. Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.
Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Szerokość wewnętrzna mechanizmu | 180 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (świeże miękkie drewno) | 80 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (świeże twarde drewno) | 65 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (suche twarde drewno) | 50 mm |
| Rozstaw międzywałowy | 100 mm |
| Grubość noży | 10 mm |
| Średnica kół zębatych | 180 mm |
| Grubość obudowy mechanizmu tnącego | 20 mm |
| Wykonanie noży tnących | Trudnościeralna stal o podwyższonej twardości |
| Silnik indukcyjny | PROMOTOR 7.5 kW |
| Lej wsadowy | 62/38 cm |
| Wymiary rębaka przy złożonym leju wsadowym dł / szer / wys | 130 /80/160 cm |
| Zasilanie | 3-FAZOWE 400V 50Hz |
| Prędkość obrotowa | 2920 obr/min |
| Długość ciętych gałęzi (4 noże) | 9-18 cm |
| Długość ciętych gałęzi (6 noży) | 7-14 cm |
| Waga | 240 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Jesteśmy zaufanym dostawcą maszyn i części rolniczych, który od lat wspiera rolników w Europie i na całym świecie. Łączymy szeroki asortyment, profesjonalną obsługę oraz ekspresową realizację zamówień, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, idealnie dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Wybierając nasze rozwiązania, możesz liczyć na usprawnienie pracy i osiągnięcie lepszych efektów w codziennych działaniach.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej jakości w jednym miejscu
Indywidualne podejście
Możliwość realizacji zamówienia spoza asortymentu
Zasięg globalny
Realizujemy zamówienia niezależnie od lokalizacji
Wieloletnie doświadczenie
Gwarancja wiedzy i profesjonalizmu