Rębak Model RE-120 (7,5 kW) +WOM
Wystaw opinię o produkcie
Rębak Elektryczny Model RE-120+WOM
Mobilny rębak walcowy RE-120+WOM STANDARD wyposażony jest w silnik elektryczny indukcyjny o mocy 7,5 kW oraz wał odbioru mocy w celu możliwości pracy z ciągnikiem. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz gałęzi o średnicy do 8 cm w przypadku pracy z silnikiem spalinowym/elektrycznym lub 10 cm w przypadku pracy z ciągnikiem (o mocy min 35 KM). Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.
Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.
Mechanizm tnący wyposażony jest w tuleję rozporowo zaciskową która służy do pozycjonowania noży tnących, pełni również funkcje zabezpieczenia przeciążeniowego.
Zapytaj o produkt
Kod produktu: 8B52-35440
Opis
Rębak Elektryczny Model RE-120+WOM
Mobilny rębak walcowy RE-120+WOM STANDARD wyposażony jest w silnik elektryczny indukcyjny o mocy 7,5 kW oraz wał odbioru mocy w celu możliwości pracy z ciągnikiem. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz gałęzi o średnicy do 8 cm w przypadku pracy z silnikiem spalinowym/elektrycznym lub 10 cm w przypadku pracy z ciągnikiem (o mocy min 35 KM). Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.
Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.
Mechanizm tnący wyposażony jest w tuleję rozporowo zaciskową która służy do pozycjonowania noży tnących, pełni również funkcje zabezpieczenia przeciążeniowego.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Szerokość wewnętrzna mechanizmu | 180 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (świeże miękkie drewno) | 80/100 (WOM) mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (świeże twarde drewno) | 65/80 (WOM) mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (suche twarde drewno) | 50/70 (WOM) mm |
| Rozstaw międzywałowy | 115 mm |
| Grubość noży | 10 mm |
| Średnica kół zębatych | 200 mm |
| Grubość obudowy mechanizmu tnącego | 20 mm |
| Zalecane obroty wałka WOM | 540 obr/min (prawostronne) |
| Wykonanie noży tnących | Trudnościeralna stal o podwyższonej twardości |
| Silnik indukcyjny | PROMOTOR 7.5 kW |
| Lej wsadowy | 62/38 cm |
| Wymiary rębaka przy złożonym leju wsadowym dł / szer / wys | 120 / 125 / 140 cm |
| Zasilanie | 3-FAZOWE 400V 50Hz |
| Prędkość obrotowa | 2920 obr/min |
| System mocowania rębaka | Trójpunktowy układ zawieszenia |
| Długość ciętych gałęzi (6 noży) | 8-15 cm |
| Długość ciętych gałęzi (8 noży) | 5-10 cm |
| Waga | 290 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Jesteśmy zaufanym dostawcą maszyn i części rolniczych, który od lat wspiera rolników w Europie i na całym świecie. Łączymy szeroki asortyment, profesjonalną obsługę oraz ekspresową realizację zamówień, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, idealnie dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Wybierając nasze rozwiązania, możesz liczyć na usprawnienie pracy i osiągnięcie lepszych efektów w codziennych działaniach.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej jakości w jednym miejscu
Indywidualne podejście
Możliwość realizacji zamówienia spoza asortymentu
Zasięg globalny
Realizujemy zamówienia niezależnie od lokalizacji
Wieloletnie doświadczenie
Gwarancja wiedzy i profesjonalizmu