Rębak Model RPE-200 (22 kW) + Przenośnik taśmowy 4m
Wystaw opinię o produkcie
Rębak Elektryczny Model RPE-200
Rębak walcowy RPE-200 PROFESSIONAL wyposażony jest w niezawodny silnik elektryczny, indukcyjny o mocy 22 kW z automatycznym przełącznikiem rozruchu (gwiazda-trójkąt). Rozkładany przedłużony lej wrzutowy o dużej sztywności wzmocniony profilem. Rębak wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa otaczający lej wrzutowy. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz gałęzi o średnicy do 15 cm. Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.
Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.
Rębak wyposażony jest w przenośnik taśmowy o długości 4 m, zasilany elektrycznie.
Zapytaj o produkt
Kod produktu: AC68-406EA
Opis
Rębak Elektryczny Model RPE-200
Rębak walcowy RPE-200 PROFESSIONAL wyposażony jest w niezawodny silnik elektryczny, indukcyjny o mocy 22 kW z automatycznym przełącznikiem rozruchu (gwiazda-trójkąt). Rozkładany przedłużony lej wrzutowy o dużej sztywności wzmocniony profilem. Rębak wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa otaczający lej wrzutowy. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz gałęzi o średnicy do 15 cm. Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.
Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.
Rębak wyposażony jest w przenośnik taśmowy o długości 4 m, zasilany elektrycznie.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Szerokość wewnętrzna mechanizmu | 300 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (świeże miękkie drewno) | 150 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (świeże twarde drewno) | 130 mm |
| Max. średnica cięcia gałęzi (suche twarde drewno) | 110 mm |
| Rozstaw międzywałowy | 200 mm |
| Grubość noży | 15 mm |
| Średnica kół zębatych | 340 mm |
| Grubość obudowy mechanizmu tnącego | 20 mm |
| Wykonanie noży tnących | Trudnościeralna stal o podwyższonej twardości |
| Silnik indukcyjny | 22 kW |
| Lej wsadowy | 62/38 cm |
| Zasilanie | 3-FAZOWE 400V 50Hz |
| Prędkość obrotowa | 1470 obr/min |
| Napęd taśmociągu | Silnik elektryczny |
| Długość ciętych gałęzi (6 noży) | 18-30 cm |
| Długość ciętych gałęzi (8 noży) | 15-25 cm |
| Waga rębaka z taśmociągiem | 980 kg |
| Długość przenośnika taśmowego | 400 cm |
| Szerokość przenośnika taśmowego | 40 cm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Jesteśmy zaufanym dostawcą maszyn i części rolniczych, który od lat wspiera rolników w Europie i na całym świecie. Łączymy szeroki asortyment, profesjonalną obsługę oraz ekspresową realizację zamówień, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, idealnie dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Wybierając nasze rozwiązania, możesz liczyć na usprawnienie pracy i osiągnięcie lepszych efektów w codziennych działaniach.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej jakości w jednym miejscu
Indywidualne podejście
Możliwość realizacji zamówienia spoza asortymentu
Zasięg globalny
Realizujemy zamówienia niezależnie od lokalizacji
Wieloletnie doświadczenie
Gwarancja wiedzy i profesjonalizmu