Wycinak do kiszonki do ładowarki
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Kod produktu: Wycinak do kiszonki do ładowarki
Opis
Wycinak do kiszonki do ładowarki
Wycinaki kiszonki przeznaczone są do wycinania bloków sianokiszonki z pryzm i silosów oraz do ich przewozu do miejsca skarmiania lub załadunku wozu paszowego.
Wielką zaletą wycinaków szczękowych jest krótki czas wycinania bloków kiszonki, prosta konstrukcja oraz to, że w miejscu cięcia pozostaje gładka powierzchnia uniemożliwiająca gnicie pryzmy jak i wyciętego bloku.
Nowy wycinaki kiszonki firmy METAL-TECHNIK produkowane są tak aby zaspokoić potrzeby każdego gospodarstwa rolnego.
Jednocześnie systemy ich mocowań do ładowaczy czołowych i ładowarek teleskopowych dostosowane są do potrzeb klienta i realizowane podczas procesu zamówienia.
Zastosowanie najlepszych materiałów do ich produkcji, tj. odpornych na ścieranie blach, noży światowej klasy producenta, masywnych siłowników hydraulicznych a jednocześnie prosta ich konstrukcja gwarantują niezawodność działania oraz trwałość przez wiele lat.
Szybkie i gładkie wycinanie
Zastosowanie 2 masywnych siłowników hydraulicznych umożliwia wyjątkowo szybkie wycinanie bloków kiszonki pozostawiając jednocześnie w miejscu cięcia gładką powierzchnię. Proces cięcia nie narusza struktury pryzmy nie zachodzą więc procesy gnilne.
Zmiany naniesione w wycinaku :
- zmiany konstrukcji pozwoliły zwiększyć wysokość cięcia wycinaka co umożliwia pobór większej ilości materiału z pryzmy,
- zaostrzenie krawędzi płaszcza tnącego oraz wzmocnień płaszcza i tylnej części wycinaka ułatwiających pracę maszyny,
- nagwintowane otwory w płaszczu tnącym do mocowania noży dzięki czemu zrezygnowaliśmy z nakrętek tworzących opór przy wycinaniu,
- zastosowanie dodatkowo poziomego wzmocnienia płaszcza tnącego,
- zastosowanie siłowników hydraulicznych o większej mocy.
Dane techniczne
| Nazwa osprzętu | Nowy Wycinak kiszonki |
| Objętość wycinanego bloku | 0,9 m3 |
| Szerokość wycinaka | 1680 mm |
| Szerokość cięcia | 1580 mm |
| Wysokość po otwarciu | 1400 mm |
| Wysokość po zamknięciu | 980 mm |
| Wysokość otwarcia | 875 mm |
| Głębokość | 1100 mm |
| Głębokość wycinania | 740 mm |
| Ciężar | 500 kg |
| Ilość zębów poziomych | 9+2 |
| Ilość cylindrów hydraulicznych | 2 |
| Sterowanie | Elektrohydrauliczne za pomocą trzeciej sekcji rozdzielacza |
| Ciśnienie nominalne w instalacji hydraulicznej |
18,5 MPa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Jesteśmy zaufanym dostawcą maszyn i części rolniczych, który od lat wspiera rolników w Europie i na całym świecie. Łączymy szeroki asortyment, profesjonalną obsługę oraz ekspresową realizację zamówień, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, idealnie dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Wybierając nasze rozwiązania, możesz liczyć na usprawnienie pracy i osiągnięcie lepszych efektów w codziennych działaniach.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej jakości w jednym miejscu
Indywidualne podejście
Możliwość realizacji zamówienia spoza asortymentu
Zasięg globalny
Realizujemy zamówienia niezależnie od lokalizacji
Wieloletnie doświadczenie
Gwarancja wiedzy i profesjonalizmu